Product details
1/4 Troy ounce gouden munt Falcon 2019
Deze gouden White Lion is de 6de uitgave van de Queens Beast serie. Deze munt is geslagen in 1/4 Troy ounce (7,78 gram) en bestaat voor 99,99% uit puur goud. De Royal Mint uit Verenigd Koninkrijk heeft deze munt geslagen.
Highlight gouden Falcon 1/4 troy ounce
- 6de ontwerp uitgebracht in de Queens Beast munten!
- Bevat 1/4 Troy oz .9999 puur goud in BU-staat.
- Heeft een nominale waarde van 25 (GBP), ondersteund door de regering van Groot-Brittannië.
- Op de voorzijde staat het beeld van de vijfde generatie van koningin Elizabeth II.
- Keerzijde toont de valk van Plantagenets.
Ontwerp gouden 1/4 troy ounce munt Falcon
Op de voorkant van de munt staat Queen Elizabeth II afgebeeld, de munt heeft een nominale waarde van 25 pond.
Op de achterkant van de gouden munt is de valk van de Plantagenets afgebeeld, één van de mythische wezens die het Verenigd Koninkrijk kent.
Extra informatie
Fabrikant | Royal Mint |
---|---|
Gehalte | 99,99% |
Conditie | Nieuw |
Gewicht | 1/4 troy ounce |
Doel aankoop | Nee |
Jaar van uitgifte | 2019 |
Land van uitgifte | Engeland |
Diameter | Nee |
- Schrijf de eerste review van dit product
Ergens anders een SCHERPERE PRIJS? MEER DAN € 30.000 INVESTEREN? Neem contact met ons op.
Voor vragen kunt u contact met ons opnemen. Wij staan van maandag t/m vrijdag van 9:00 tot 18:00 voor u klaar.
+31 (0)30 20 74 022
U HEEFT DE KEUZE UIT DE VOLGENDE OPTIES VOOR LEVERING
Op de afrekenpagina tijdens het bestellen op onze website kunt u uit onderstaande afleveropties kiezen. Informatie over de betaalmogelijkheden vindt u op deze pagina: Betaalmogelijkheden
100 % VERZEKERD VERZENDEN
De meest gekozen afleveroptie is verzekerd verzenden met Mikropakket of UPS voor € 17,50. Zodra uw bestelling verstuurd is krijgt u een verzendbevestiging per email van ons. Vanaf € 5.000,- is de verzekerde verzending gratis. U kunt bij ons ook aangeven op welke dag u de bestelling wilt ontvangen zodat wij daar rekening mee kunnen houden. Mikropakket levert uw bestelling zelfs op zaterdag.
Wij versturen de meeste bestellingen met een speciale service van Mikropakket waardoor uw pakket nooit bij de buren kan worden afgeleverd. Kleinere bestellingen versturen wij vaak met UPS. Uw bestelling wordt in een onopvallende verpakking verstuurd zodat er aan de buitenkant niet is te zien wat er in zit. Bovendien staat onze bedrijfsnaam niet als afzender op het pakket vermeld.
Meer informatie over verzending en aflevering vindt u op deze pagina: Verzending en aflevering.
LEVERING DOOR PRIVE KOERIER
Bij ons heeft de mogelijkhied om gebruik te maken van een privé-koerier. Wij nemen contact op om de datum en het tijdstip af te spreken, waarop uw bestelling wordt afgeleverd. U dient zich te legitimeren aan de hand van een geldig legitimatiebewijs. Bij de levering is er de mogelijkheid om aan de hand van de pakbon de juistheid van de aflevering te controleren. Vervolgens zet u uw handtekening voor ontvangst. Wij doen dit in zowel in Nederland als België op deze manier. Bij bestellingen van meer dan €75.000,- raden wij aan om gebruik te maken van een privé-koerier. De kosten bedragen € 100.
Meer informatie over verzending en aflevering vindt u op deze pagina: Verzending en aflevering.