Product details
Combibar goudbaar 50x1g
De Combibar goudbaar van 50 gram is een fantastische manier om in goud te beleggen omdat u tevens over zeer kleine stukjes goud beschikt die u in geval van nood als geld kunt gebruiken. Ook kunt u hierdoor in de toekomst u goudbelegging in kleine stappen weer verkopen als de goudprijs hoger staat. De CombiBar wordt vervaardigd door o.a. Valcambi in Zwitserland en Heimerle en Meule in Duitsland.
Highlights combibar 50x1g
- Hoge zuiverheid: 99,99% goud
- Met certificaat van echtheid
- Bevat 50 gram goud
- Serienummer geslagen op de achterkant van de combibar goud
- Geleverd in originele gesealde beschermende verpakking van Valcambi, ESG, Heraeus of Heimerle en Meule
- Logo, zuiverheid en gewicht geslagen in elke stukje goud van 1 gram
- Perfecte verhandelbaarheid: producenten beschikken over de Good Delivery Status bij LBMA
De getoonde afbeelding is indicatief, wij leveren ook combibars van Heraeus, ESG en Heimerle&Meule.
Deelbaar in 50 goudbaartjes van 1 gram
De CombiBar wordt geleverd als één goudbaar van 50 gram. Het unieke van dit product is dat in tegenstelling tot normale goudbaren de CombiBar makkelijk deelbaar is. De CombiBar heeft breeklijnen waarlangs deze makkelijk te delen is zonder verlies van goud.
Bekijk de video van de Valcambi combibar 50x1g
Bekijk hieronder een video met toelichting van dit interessante product waar mee uit op een slimme manier goud kan kopen.

Specificaties
Gewicht: 50 gram (50x1 gram)
Gehalte: 99,99%
Afmetingen: 74.00 x 52.50 x 0.85 mm
Extra informatie
Fabrikant | Valcambi |
---|---|
Gehalte | 99,99% |
Conditie | Nieuw |
Gewicht | 50 gram |
Doel aankoop | Nee |
Jaar van uitgifte | Diverse |
Land van uitgifte | Divers |
Diameter | Nee |
- Schrijf de eerste review van dit product
Ergens anders een SCHERPERE PRIJS? MEER DAN € 30.000 INVESTEREN? Neem contact met ons op.
Voor vragen kunt u contact met ons opnemen. Wij staan van maandag t/m vrijdag van 9:00 tot 18:00 voor u klaar.
+31 (0)30 20 74 022
U HEEFT DE KEUZE UIT DE VOLGENDE OPTIES VOOR LEVERING
Op de afrekenpagina tijdens het bestellen op onze website kunt u uit onderstaande afleveropties kiezen. Informatie over de betaalmogelijkheden vindt u op deze pagina: Betaalmogelijkheden
100 % VERZEKERD VERZENDEN
De meest gekozen afleveroptie is verzekerd verzenden met Mikropakket of UPS voor € 17,50. Zodra uw bestelling verstuurd is krijgt u een verzendbevestiging per email van ons. Vanaf € 5.000,- is de verzekerde verzending gratis. U kunt bij ons ook aangeven op welke dag u de bestelling wilt ontvangen zodat wij daar rekening mee kunnen houden. Mikropakket levert uw bestelling zelfs op zaterdag.
Wij versturen de meeste bestellingen met een speciale service van Mikropakket waardoor uw pakket nooit bij de buren kan worden afgeleverd. Kleinere bestellingen versturen wij vaak met UPS. Uw bestelling wordt in een onopvallende verpakking verstuurd zodat er aan de buitenkant niet is te zien wat er in zit. Bovendien staat onze bedrijfsnaam niet als afzender op het pakket vermeld.
Meer informatie over verzending en aflevering vindt u op deze pagina: Verzending en aflevering.
LEVERING DOOR PRIVE KOERIER
Bij ons heeft de mogelijkhied om gebruik te maken van een privé-koerier. Wij nemen contact op om de datum en het tijdstip af te spreken, waarop uw bestelling wordt afgeleverd. U dient zich te legitimeren aan de hand van een geldig legitimatiebewijs. Bij de levering is er de mogelijkheid om aan de hand van de pakbon de juistheid van de aflevering te controleren. Vervolgens zet u uw handtekening voor ontvangst. Wij doen dit in zowel in Nederland als België op deze manier. Bij bestellingen van meer dan €75.000,- raden wij aan om gebruik te maken van een privé-koerier. De kosten bedragen € 100.
Meer informatie over verzending en aflevering vindt u op deze pagina: Verzending en aflevering.