Uw winkelwagen bevat geen artikelen.
Dit betreft eenMaple Leaf Zilver Special verzamelmunt met een zeer beperkte oplage. De munt is voorzien van een prachtig design. Tevens is het Maple Leaf blad vergult met een laagje goud. Dit betreft een absolute best seller onder de verzamelaars. De munt is door een gespecialiseerde partij voorzien van dit design.
Gewicht: 31,1 gram / 1 troy ounce
Diameter: 38 mm
Zuiverheid: 99,99 %
Nominale waarde: CAD 5
Dikte: 3,1 mm
Verpakking: speciale muntcapsule
Materiaal: Zilver
Gehalte: 99,99%
Jaar van uitgave: 2014
Samenvatting | Bestel direct deMaple Leaf Zilver Special , zeer beperkte oplage! |
---|---|
Herkomst | Canada |
Gewicht | 1 troy ounce |
Fabrikant | Royal Canadian Mint |
Ergens anders een SCHERPERE PRIJS? MEER DAN € 30.000 INVESTEREN? Neem contact met ons op.
Voor vragen kunt u contact met ons opnemen. Wij staan van maandag t/m vrijdag van 9:00 tot 18:00 voor u klaar.
030 20 74 022
De meest gekozen afleveroptie is verzekerd verzenden met Mikropakket of UPS voor € 17,50. Zodra uw bestelling verstuurd is krijgt u een verzendbevestiging per email van ons. Vanaf € 5000 is de verzekerde verzending gratis. U kunt bij ons ook aangeven op welke dag u de bestelling wilt ontvangen zodat wij daar rekening mee kunnen houden. Mikropakket kan uw bestelling zelfs op zaterdag afleveren.
Wij versturen de meeste bestellingen met een speciale service van Mikropakket waardoor uw pakket nooit bij de buren kan worden afgeleverd. Kleinere bestellingen versturen wij vaak met UPS. Uw bestelling wordt in een onopvallende verpakking verstuurd zodat er aan de buitenkant niet is te zien wat er in zit. Bovendien staat onze bedrijfsnaam niet als afzender op het pakket vermeld.
Meer informatie over verzending en aflevering vindt u op deze pagina: Verzending en aflevering.
Haalt u uw bestelling liever zelf op? Dat kan op afspraak op ons goed bereikbare kantoor in Utrecht. Parkeren kan voor de deur. U kunt in het bestelproces de optie ''Ophalen op afspraak'' aanklikken. Het ophalen van uw bestelling kost € 17,50 in verband met de verzendkosten om uw bestelling naar ons kantoor te sturen. Zodra uw bestelling binnen is wordt u gebeld voor het maken van een afspraak om uw bestelling op te halen.
Bij ons kunt u gebruik maken van een privé-koerier. Wij nemen contact op om de datum en het tijdstip af te spreken waarop uw bestelling wordt afgeleverd. U dient u zich te legitimeren aan de hand van een geldig legitimatiebewijs. Bij de levering is er de mogelijkheid om aan de hand van de pakbon de juistheid van de aflevering te controleren. Vervolgens zet u uw handtekening voor ontvangst. Wij kunnen binnen Nederland en België op deze manier pakketten en raadden dit aan bij bestellingen met een waarde vanaf EUR 75.000. De kosten bedragen € 100.
Meer informatie over verzending en aflevering vindt u op deze pagina: Verzending en aflevering.